A KOLOZSVÁRI BÍRÓ – bábelőadás

Hargita Megye Tanácsa és a Hargita Megyei Hagyományőrzési Forrásközpont közös szervezésében május 14-17. között a XIV. Hargitai Megyenapok programsorozatában Demeter Ferenc és Vincze László bemutatják Mátyás király és a kolozsvári bíró című bábelőadást nyolc Hargita megyei településen. A program azzal a céllal szerveződik, hogy Hargita megye óvodás, iskolás, szociálisan rászoruló, a kulturális centrumoktól távolabb élő gyermekei is részesüljenek az idei Hargitai Megyenapok hetében számukra igencsak értékes programkínálatban, emberközeli élmények alapján ismerhessék meg Mátyás király és a kolozsvári bíróról szóló történetet.

Forraskozpont_logo_HR_haromnyelvu
Részletes program

Május 14., hétfő: 12.00 óra: Tibódi Általános Iskola

Május 15., kedd: 10.00 óra: Lázárfalvi Általános Iskola
12.00 óra: Csíkkozmási Dr. Boga Alajos Általános Iskola
17.00 óra: Belvárosi Unitárius Egyházközség – Kriza János Szeretetotthon, Székelyudvarhely

Május 16., szerda: 10.00 óra: Gyergyótölgyesi Általános Iskola
12.00 óra: Borszéki kultúrotthon

Május 17., csütörtök: 11.00 óra: Kisgalambfalvi kultúrotthon
13.00 óra: Székelykeresztúri Berde Mózes Unitárius Gimnázium

A XIV. Hargitai Megyenapok bábelőadás turnéja szervezésének partnerei: Tibódi Általános Iskola, Ülkei Általános Iskola, Székelyfancsali Általános Iskola, Lázárfalvi Általános Iskola, Dr. Boga Alajos Általános Iskola – Csíkkozmás, Belvárosi Unitárius Egyházközség – Kriza János Szeretetotthon – Székelyudvarhely, Soha Ne Add Fel Egyesület – Székelyudvarhely, Gyergyótölgyesi Általános Iskola, Zimmethausen Szakliceum – Borszék, Nagygalambfalvi Általános Iskola, Vékás Domokos Általános Iskola – Kisgalambfalva, Berde Mózes Unitárius Gimnázium – Székelykeresztúr

Szeretettel várják a gyermekeket, pedagógusokat, szülőket és a nevelőket a XIV. Hargitai Megyenapok Bábelőadás – turnéjára!

A belépés díjtalan.

bábturné-plakát-megyenapok

A XIV. Hargitai Megyenapok teljes programja ITT olvasható!

A Forrásközpont közlése nyomán.

Élő Székelyföld Munkacsoport

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.